МЕНЮ
Магазин: (093) 494-11-44
(068) 955-70-07

Оплата, доставка і гарантія

Оплата покупки

Оплатити покупку Ви можете як за допомогою готівкових коштів при отриманні в нашому магазині або перевізника, так і безготівковими коштами.

Доступні способи оплати:

Доставка по Україні

Доставка придбаного товару в межах України здійснюється службами доставки «Интайм» та «Нова Пошта» за рахунок покупця.

Час доставки до Вашого населеного пункту уточнюйте, будь-ласка, при оформленні покупки. Після отримання замовлення Ви маєте право зробити детальний перегляд якості отриманого товару на предмет дефектів.

Доставка по місту Житомиру

Якщо Ви знаходитесь в місті Житомирі, то, замовивши покришки або диски, що зацікавили, можете приїхати до нашого магазину і, на місці оплативши покупку, забрати її особисто. Також, в нас є спеціалізованний шинний центр, обладнаний новітнім якісним устаткуванням і всіма необхідними інструментами, в якому Ви можете одразу встановити товари, що були куплені, на Ваш автомобіль.

Доставка Вашої покупки в межах міста Житомира є платною і окремо оговорюється з менеджером.

Гарантійні зобов'язання

На всі товари нашого магазину поширюється гарантія виробника.

Згідно "Закону про захист прав споживачів" України обмін або повернення товару належної якості може бути проведеним напротязі 14 днів з дня покупки при притриманні слідуючих умов:

У випадку відсутності подібних шин або дисків на складі, ми повернемо сплачену покупцем суму, або запропонуємо обмін на інший товар.

По будь-який питанням гарантійного обслуговування або експлуатації та зберігання шин та дисків Ви можете звернутись безпосередньо до виробника.

Якщо Ви придбаєте товар по передоплаті, то у Вас залишаються документи, що підтверджують нашу з вами співпрацю: рахунок-фактура та документ про оплату (чек), що надає банк.

При перерахуванні грошей у нас виникає боргове зобов´язання перед Вами. Воно погашається тільки після отримання товару.

Таким чином, у Вас є всі ричаги впливу на нас: суд, спілка захисту прав споживачів і інше. Також Ваші інтереси захищає закон "Про захист прав споживачів".

Адреса: м.Житомир, пр.Миру, 22а, Богунський міст (показати на мапі)

Магазин: (093) 494-11-44, (068) 955-70-07
Шиномонтаж / рихтовка дисків: (093) 950-99-88
Години роботи: Пн-Пт - с 9:00 до 19:00, Сб - с 9:00 до 15:00, Нд - вихідний

© Інтернет-магазин VMU

По-русски?